• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Afrika’ya Ticaret Kapıları Export Gateway to Africa ile Açılıyor

Türkiye’nin, özellikle son aylarda uyguladığı başarılı sağlık politikaları, sanayisinin her koşulda üretime devam etmesi ve nakliye sorunları yaşamaması, 54 Afrika Ülkesinin ticaret ivmesini Türkiye’ye çevirdi. Yılda 1.5 trilyon dolar ithalat gerçekleştiren tüm Afrika pazarının taleplerini karşılamak için CNR Holding tarafından düzenlenen Export Gateway to Africa Fuarı, pandemi sonrası Afrika için uluslararası seviyede organize edilen ilk fuar olma özelliğini de taşıyor.
 
CNR Holding, Export Gateway to Africa ile Afrika kıtasına yıllık 24 milyar dolarlık ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin bu oranını ilk etapta 50 milyar dolar seviyesinin üzerine çıkarmayı hedefliyor. Export Gateway to Africa, Türk firmaları için dünyanın en büyük ticaret potansiyelini taşıyan Afrika’ya yeni ve etkin bir ihracat kapısı açmayı planlıyor.
 
Export Gateway to Africa’da, Türkiye’nin lokomotif sektörleri Afrika’nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya gelecek.
 
Ürün Grupları:
▪ Ev Tekstili & Mobilya
▪ Tekstil & Hazır Giyim & Ayakkabı
▪ Gıda & İçecek
▪ Gıda İşleme Makineleri & Ambalaj
▪ Makine & Makine Ekipmanları
▪ Tarım & Tarım Makineleri
▪ İnşaat ve Yapı Malzemeleri
▪ Mermer & Seramik
▪ Elektrik & Enerji
▪ Sağlık & Ağız ve Diş Sağlığı & Medikal Ekipmanlar
▪ Kozmetik & Kişisel Bakım Ürünleri
▪ Hijyen & Temizlik Ürünleri
▪ Mutfak ve Banyo Ekipmanları
▪ Turizm & Otel Ekipmanları
▪ Lojistik & Dış Ticaret
▪ Eğitim & Kırtasiye
 
Siz de, yeni normal dönemde tüm dünya ülkelerinin ticaret yapmak için yarışacağı Afrika pazarından pay almak ve alım heyetleri ile uzun soluklu iş anlaşmaları imzalamak için bizimle iletişime geçin.
 
IABA