• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Türk Mobilya Sanayi Export Gateway to Africa ile yükselişine devam edecek

Dış ticaret fazlası veren sektörlerin başında gelen Türk mobilya sanayisinin dünya genelindeki yükselişi devam ediyor. Sektör için 19 yıldır dünyanın en büyük fuarlarını düzenleyen CNR Holding’in de büyük katkıları ile son yıllarda ihracatını sürekli artıran mobilya sektörü gözünü, Export Gateway to Africa Fuarı’ndan alım yapacak olan 54 Afrika Ülkesine çevirdi. 
 
 
Tüm Afrika kıtasının mobilya alanındaki yeni tedarik üssü olarak tasarlanan Export Gateway to Africa Fuarı, en seçkin mobilya markalarını, Afrika’nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya getirecek. 
 
Export Gateway to Africa Fuarı’nda, mobilya ile beraber ev tekstili, seramik, mutfak, banyo ekipmanları, sağlık, ağız ve diş sağlığı, kozmetik ve medikal ekipmanları, ayakkabı, hazır giyim, yapı, elektrik, enerji, gıda, ambalaj, turizm, otelcilik, asansör teknolojileri, deniz araçları ve ekipmanları gibi sektörler ürün sergileyecek. 
 
Export Gateway to Africa Fuarı uzun soluklu anlaşmalarının imzalanacağı B2B iş görüşmelerine de ev sahipliği yapacak. Afrikalı alım heyetleri, katılımcılarla gerçekleştireceği in anlaşmalarını, Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği önlemleri eşliğinde imzalayacak.  
 
IABA