• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Afrika Pazarında markanızı dünya ile buluşturun

Export Gateway to Africa daralmakta olan Avrupa pazarının ötesine geçerek Türkiye’nin önde gelen sektörleri için Afrika’ya uzanan geniş bir ticaret ve ihracat ağı oluşturmak ve Türkiye ile Afrika ülkeleri arasındaki ticaret hacmini artırmak amacıyla, 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında global ticaretin merkezi stanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
 
CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Türkiye ekonomisini uluslararası pazarda ileriye taşıyacak olan fuar, katılımcıları Afrikalı iş insanlarıyla buluşturarak yeni ticari bağlantılar kurmaları, bilgi paylaşımında bulunmaları, karlı yatırım ve iş anlaşmaları yapmalarına fırsat sunacak.
 
 
Fuar, katılımcılara özellikle yeni süreçte Afrika’nın en büyük ticari partneri Çin’in piyasadan çekilmek durumunda kalması ile 100 Milyar USD’ye ulaşan yeni pazarda yer edinme imkanı sağlayacak.
 
Dünyaca ünlü fuarlarıyla elde ettiği prestiji ve 35 yılı aşkın deneyimiyle CNR Holding, katılımcı firmaları, Afrika pazarının zengin alıcı potansiyelini keşfedecekleri ideal platformda, 54 ülkeden gelen toptancılar, distribütörler, ithalatçılar ve diğer sektör profesyonelleriyle bir araya getirerek Afrika pazarına ihracat imkanı sağlayacak.
 
Afrika ülkelerinden yoğun ziyaretçi katılımı hedefleyen Export Gateway to Africa dünya pazarında iz bırakmak isteyen tüm katılımcıların ticari hacmini artırmanın yanı sıra, Türkiye ve Afrika arasında uzun vadeli ve kalıcı iş birlikleri ve yatırımlarıyla iki ülkenin de ekonomisine büyük katkıda bulunacak.
 
 
IABA