• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Türkiye’den Afrika’ya gıda ihracatı Export Gateway to Africa’dan geçecek

Türk gıda ve içecek sektörünün en prestijli firmaları, 02-04 Aralık 2021’de, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 54 Afrika ülkesinden gelecek satın almacılar ile ticaret için buluşacak. Öncelikle gıda ve içecek sektörleri olmak üzere birçok önemli sektörde faaliyet gösteren firmalar, CNR Holding tarafından düzenlenecek Export Gateway to Africa Fuarı’nda, Afrika’nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya gelecek.

Dünya gıda, gıda işleme, içecek ve ambalaj üretim ve tedarik ağının, özellikle son aylarda yeniden şekillenmeye başlaması uluslararası sektör ilgisinin de artmasına sebep oldu. Türk gıda ve içecek sanayi, Export Gateway to Africa Fuarı’nda, Afrika Kıtası ile yeni iş bağlantıları kurmak veya ihracat kapasitelerini daha da geliştirmek için ürün sergileyecek.

 

 

Dünyanın en yeni ve en büyük ticaret potansiyelini taşıyan Afrika ülkelerini ağırlayacak Export Gateway to Africa, 24 milyar dolarlık ihracatımızı da iki katına çıkaracak.

Siz de, halen büyük ölçüde ithalata bağımlı olan Afrika gıda pazarından gelecek alım heyetleri ile iş ilişkileri kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IABA