• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Türk yapı sektörü yeni normalde Afrika kıtası İçin buluşuyor

Dünyanın en önemli yer altı zenginliklerine de sahip olan Afrika Kıtası, kalkınma sürecine çok hızlı bir şeklide devam ediyor. Afrika’nın istikrarlı bir şekilde devam eden kentleşme ve kalkınma süreci, tüm sanayi dallarında olduğu gibi dünya yapı sektörünün en önemli hedef pazarı haline getirdi.

 

Büyük ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları için Afrika Ülkeleri’ne yönelen ülkelerin en büyük ticari platformunu Export Gateway to Africa oluşturuyor. CNR Holding tarafından çalışmaları ve anlaşmaları, pandemi sürecinden çok öncesine dayanan Export Gateway to Africa Fuarı, birçok sektörde olduğu gibi yapı sektöründe de Türkiye’ye büyük avantajlar sağlıyor. Pandemi sonrasında Afrika için düzenlenecek olan ilk ve en büyük global ticaret platformunu oluşturan fuar, 54 Afrika Ülkesinden gelecek kamu ve özel sektör kuruluşlarının yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacısını misafir edecek.

Export Gateway to Africa Fuarı, yalıtım, yapı kimyasalları, boya, çatı, kaba yapı, çevre, tesisat, cephe, otomatik sistemler, ince yapı, duvar ve döşeme kaplamaları, banyo-mutfak donanımları, elektrik, aydınlatma, otomasyon, yazılım, iş makineleri ve el aletleri, nalburiye hizmetler, yapısal çelik, prefabrike yapılar ve yapım sistemlerinden oluşan tüm yapı sektörüne çok önemli ihracat fırsatları sunacak.

 

Siz de, yeni normalde, ekonominin en önemli sanayi dallarını tek çatı altında toplayacak ve Türk yapı sektörüne yeni pazarlar oluşturacak olan Export Gateway to Africa Fuarı’nda yer almak için geç kalmayın.

IABA