• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Türk firmalar rotasını Afrika’ya çevirdi

Dünyanın en büyük iki denizcilik fuarından biri CNR Avrasya Boat Show’u organize eden CNR Holding, Türk denizcilik sektörü için Export Gateway to Africa’yı hayata geçiriyor. Denizciliğimizin milli ve yerli gücünü Afrika kıtası ile tanıştıracak olan fuarda, denizciliğe dair her türlü ürün ve hizmet sergileyecek. 
 
Akdeniz, Hint Okyanusu, Atlas Okyanusu, Kızıldeniz ve Süveyş Kanalı’na kıyısı olan tüm Afrika ülkelerinin taleplerine karşılık verecek olan fuarda, teknoloji, tasarım ve konforu bir arada sunan süper yat, mega yat, yelkenler sergilenecek. Nehir ve göllerde kullanılan her türlü ürünün de yer alacağı Export Gateway to Africa’da amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekne, kayık, jetski, flyboard, kano ve şişme bot gibi deniz araçları sergilenecek. 
 
 
Export Gateway to Africa, Türk denizcilik sektörünü, sadece Afrika’nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya getirecek. Export Gateway to Africa’da deniz araçları ve ekipmanlarının yanı sıra mobilya, ev tekstili, seramik, mutfak, banyo ekipmanları, sağlık, ağız ve diş sağlığı, kozmetik ve medikal ekipmanları, ayakkabı, hazır giyim, yapı, elektrik, enerji, gıda, ambalaj, turizm, otelcilik ve asansör teknolojileri yer alacak. 
 
IABA