• Export Gateway to Africa
  • 31 Ekim-2 Kasım 2024
Kalan Süre

Export Gateway to Africa Fuarı Türkiye ile Afrika arasındaki ticaret hacmini artıracak


17-19 Aralık 2022 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Export Gateway to Africa Fuarı Türkiye ile Afrika ülkeleri arasındaki ticaret hacmini artırmak amacıyla organize ediliyor.
 
Katılımcılara ürün tedarikçileri ve potansiyel müşterilerle yüz yüze görüşme fırsatı sağlayacak olan fuar,  B2B toplantılarla kalıcı bağlantılar kurmak için ideal bir platform sunacak.
 
Binlerce sektör oyuncusu karşılıklı deneyim alışverişinde  bulunarak güvenilir ortaklıklar kurulabileceği Hosted Buyer Programı kapsamında, katılımcılar, hedef alıcı gruplarıyla doğrudan eşleştirilerek etkili iş anlaşmalarına imza atabilecek.
 
İHRACAT ORANI ARTACAK
 
Fuarın Afrika’nın 55 ülkesi öncelikli olmak üzere dünya çapında sürdürülen tanıtım ve pazarlama faaliyetleri, CNR Holding’in yurt dışındaki ofislerinin yanı sıra yetkili acenteleri tarafından, yüz binlerce sektörel veri tabanından oluşan uluslararası ziyaretçi ağı üzerinden yapılacak.
 
CNR Holding'in 2018 yılında hayata geçirdiği ve fuarların alıcı rakamlarında %106'lık bir artış sağlayan BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi de 10 milyon uluslararası datayı tarayarak katılımcıların fuarda en doğru alıcılarla buluşmasını sağlayacak.
Export Gateway to Africa’nın global tanıtım çalışmalarıyla, katılımcılar 1.3 milyarlık nüfusu ile %90 İthalata bağımlı olan Afrika Pazarı’nda geniş bir alıcı kitlesine ulaşarak ihracat oranlarını artırma şansı bulacak.
 

IABA